Kde si dať vytvoriť webovú stránku?

Len prednedávnom sa do nášho katalógu registroval Andrej Srna. Andrej je šikovný freelancer a medzi jeho portfólio služieb patrí aj tvorba webov. Ak si teda pokladáte otázku kde si dať vytvoriť webovú stránku?, tak tu máte odpoveď.

Tvorba web stránok

Skoro každé podnikanie potrebuje web stránku. Preto odvetvie tvorba web stránok vždy prekvitalo. Nie vždy ale podnikavci dodali podnikateľom to čo chceli. Buď tvorba stránky trvala dlho, alebo dodali nepoužiteľný mišmaš, ktorý ste mohli pokojne zahodiť do koša. Málokedy sa stalo, že s prácou agentúry, ktorá webovú stránku dala robiť bol podnikateľ spokojný.

Andrej Srna

Andrej však nie je ako tí ostatní. Ak potrebujete webovú stránku, ktorá je zameraná na konverzie a robí naozaj to čo má, využite Andrejove služby. Web stránky, ktoré robí sa automaticky prispôsobujú mobilným zariadeniam.

Veď uznajte sami. Koľko hodín denne strávite za počítačom a koľko za mobilným telefónom? Garantujem vám, že za mobilným telefónom strávite určite viac hodín denne. Taktiež ho máte vždy po ruke a keď niečo potrebujete rýchlo pozrieť, stačí keď telefón vytiahnete z vačku.

Responzívne pre mobilné zariadenia

Sami teda musíte uznať, že mať stránku, ktorá sa automaticky prispôsobuje mobilným zariadeniam je v tejto dobe azda najdôležitejšie. Responzivita ale nie je všetko. Stránka by sa mala taktiež rýchlo načítať a byť pre návštevníka prehľadná.

Ak takýto web potrebujete, určite sa obráťte na Andreja!

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • chat
    Add a comment